Szamba betonowe Żagań

Lokalny oddział znajduje się także w Żaganiu. Trudnimy się w wytwórczości oraz sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Fabrykujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną plus uszczelniamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko powoduje że szamba betonowe są solidne.

W stałej sprzedaży mamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Co więcej proponujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Dodatkiem obfitej gamy wytworów są żeliwne włazy na szamba betonowe Żagań to miasto w którym angażujemy wyłączenie zawodowców którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym pozytywem jest zaawansowane zaplecze techniczne które umożliwia przewóz zbiorników na terenie kraju w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszelkie warunki prawne. Posiadają zupełną, żądaną dokumentację w której zestaw wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze towary aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego profesjonalny montaż friko. Wybierając naszą ofertę macie gwarancję najwyższej formy wyrobu oraz dokonanych usług co najistotniejsze w małej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe