Szamba betonowe Września

Nasz oddział znajduje się także w Wrześni. Trudnimy się w fabrykacji oraz sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Wytwarzamy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną plus spajamy dwukrotnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia że szamba betonowe są bezawaryjne.

W trwałej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Mamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. W dodatku oferujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych także ciężarowych. Dopełnieniem obfitej palety produktów są żeliwne włazy na szamba betonowe Września to miasto w którym zatrudniamy wyłączenie specjalistów którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym atutem jest zaawansowane zaplecze techniczne które umożliwia przewóz zbiorników na obrębie państwa w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają całkowite potrzeby ustawowe. Posiadają całkowitą, wymaganą dokumentację w której skład wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze wyroby aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego biegły montaż bezpłatnie. Wybierając naszą propozycję macie gwarancję najwyższej formy produktu także ukończonych usług co najistotniejsze w niskiej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe