Szamba betonowe Szczecin

Nasz oddział mieści się też w Szczecinie. Trudnimy się w fabrykacji również sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Uzyskujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną plus spajamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia że szamba betonowe są solidne.

W trwałej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Poza tym oferujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Dodatkiem obfitej palety wytworów są żeliwne włazy na szamba betonowe Szczecin to miasto w którym angażujemy wyłączenie specjalistów którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym plusem jest zaawansowane zaplecze techniczne które gwarantuje przewóz zbiorników na obrębie kraju w przyciągających cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszystkie wymogi prawne. Mają pełną, wymaganą specyfikację w której zestaw wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze towary aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego zawodowy montaż gratis. Wybierając naszą propozycję macie gwarancję najwyższej jakości towaru i dokonanych usług co najważniejsze w niskiej cenie.

tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe