Szamba betonowe Sulechów

Krajowy oddział znajduje się także w Sulechowie. Trudnimy się w fabrykacji i sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Uzyskujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną także uszczelniamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia że szamba betonowe są solidne.

W trwałej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Dodatkowo proponujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych także ciężarowych. Dopełnieniem bogatej palety towarów są żeliwne włazy na szamba betonowe Sulechów to miasto w którym angażujemy wyłączenie profesjonalistów którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym pozytywem jest zaawansowane zaplecze techniczne które umożliwia przewóz zbiorników na obrębie kraju w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszelkie wymogi ustawowe. Posiadają kompletną, żądaną dokumentację w której zestaw wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze produkty aż 6 lat. Do każdego nabytego szamba betonowego fachowy montaż gratis. Wybierając naszą propozycję macie gwarancję najwyższej jakości produktu także ukończonych usług co najistotniejsze w niskiej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe