Szamba betonowe Opole

Lokalny oddział znajduje się również w Opolu. Trudnimy się w wytwórczości również sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Uzyskujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną plus spajamy dwukrotnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko czyni że szamba betonowe są bezawaryjne.

W ciągłej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Mamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Do tego proponujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych także ciężarowych. Dodatkiem bogatej palety towarów są żeliwne włazy na szamba betonowe Opole to miasto w którym zatrudniamy wyłączenie zawodowców którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym walorem jest zaawansowane zaplecze techniczne które zapewnia przewóz zbiorników na terenie państwa w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszystkie wymogi prawne. Mają zupełną, żądaną specyfikację w której zawartość wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze wytwory aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego fachowy montaż gratis. Selekcjonując naszą propozycję macie gwarancję najwyższej formy artykułu także przeprowadzonych usług co najistotniejsze w małej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe