Szamba betonowe Legnica

Krajowy oddział znajduje się także w Legnicy. Trudnimy się w wytwórczości oraz sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Sporządzamy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną także spajamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko powoduje iż szamba betonowe są bezawaryjne.

W stałej sprzedaży mamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Oprócz tego oferujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Uzupełnieniem bogatej palety towarów są żeliwne włazy na szamba betonowe Legnica to miasto w którym angażujemy wyłączenie profesjonalistów którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym pozytywem jest zaawansowane zaplecze techniczne które umożliwia transport zbiorników na obrębie państwa w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszelkie potrzeby prawne. Mają zupełną, żądaną dokumentację w której zawartość wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze wytwory aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego zawodowy montaż za darmo. Selekcjonując naszą ofertę macie gwarancję najwyższej formy towaru i sfinalizowanych usług co najistotniejsze w niskiej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe