Szamba betonowe Konin

Nasz oddział znajduje się też w Koninie. Trudnimy się w fabrykacji również sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Wytwarzamy je z betonu o klasie B20-B40, uzbrajamy stalą nierdzewną oraz spajamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia że szamba betonowe są solidne.

W ciągłej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Ponadto proponujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Dodatkiem obfitej gamy produktów są żeliwne włazy na szamba betonowe Konin to miasto w którym angażujemy wyłączenie fachowców którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym pozytywem jest zaawansowane zaplecze techniczne które zapewnia transport zbiorników na obrębie państwa w przyciągających cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszystkie wymogi ustawowe. Dysponują całą, żądaną dokumentację w której zestaw wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze produkty aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego zawodowy montaż bezpłatnie. Wybierając naszą propozycję macie gwarancję najwyższej jakości produktu i dokonanych usług co najważniejsze w niskiej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe