Szamba betonowe Gniezno

Lokalny oddział znajduje się także w Gnieznie. Trudnimy się w produkcji i sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Fabrykujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną także spajamy podwójnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko czyni że szamba betonowe są solidne.

W stałej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Mamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Ponadto oferujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych i ciężarowych. Dopełnieniem obfitej palety wyrobów są żeliwne włazy na szamba betonowe Gniezno to miasto w którym zatrudniamy wyłączenie profesjonalistów którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym walorem jest zaawansowane zaplecze techniczne które zapewnia przewóz zbiorników na obszarze kraju w przyciągających cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszystkie potrzeby ustawowe. Dysponują kompletną, wymaganą specyfikację w której skład wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze produkty aż 6 lat. Do każdego nabytego szamba betonowego zawodowy montaż gratis. Selekcjonując naszą ofertę macie gwarancję najwyższej formy produktu i ukończonych usług co najistotniejsze w niskiej cenie.

tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe