Szamba betonowe Głogów

Krajowy oddział znajduje się również w Głogowie. Trudnimy się w wytwórczości również sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Sporządzamy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną oraz spajamy dwukrotnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia że szamba betonowe są solidne.

W ciągłej sprzedaży mamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Mamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Ponadto oferujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych także ciężarowych. Uzupełnieniem obfitej gamy wytworów są żeliwne włazy na szamba betonowe Głogów to miasto w którym angażujemy wyłączenie fachowców którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym plusem jest zaawansowane zaplecze techniczne które umożliwia transport zbiorników na obrębie kraju w przyciągających cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszystkie wymogi ustawowe. Posiadają całą, żądaną dokumentację w której skład wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze wytwory aż 6 lat. Do każdego nabytego szamba betonowego kompetentny montaż darmowo. Selekcjonując naszą propozycję macie gwarancję najwyższej jakości produktu także przeprowadzonych usług co najważniejsze w małej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe