Szamba betonowe Bolesławiec

Nasz oddział mieści się też w Bolesławcu. Trudnimy się w produkcji także sprzedaży wodoszczelnych zbiorników betonowych. Produkujemy je z betonu o klasie B20-B40, zbroimy stalą nierdzewną plus uszczelniamy dwukrotnie masa asfaltowo-kauczukowa. To wszystko sprawia iż szamba betonowe są solidne.

W trwałej sprzedaży posiadamy zbiorniki na ścieki, deszczówkę, gnojówkę, gnojowicę i separatory tłuszczów. Posiadamy zbiorniki o różnej pojemności, jednokomorowe, dwukomorowe i wielokomorowe. Do tego proponujemy kominki betonowe, sygnalizatory napełnienia i płyty najazdowe dla samochodów osobowych także ciężarowych. Dopełnieniem bogatej palety wyrobów są żeliwne włazy na szamba betonowe Bolesławiec to miasto w którym angażujemy wyłączenie zawodowców którzy służą Państwu pomocą na każdym etapie współpracy. Naszym plusem jest zaawansowane zaplecze techniczne które zapewnia transport zbiorników na obrębie państwa w atrakcyjnych cenach.

Wyprodukowane przez nas szamba betonowe spełniają wszelkie potrzeby ustawowe. Posiadają całą, żądaną specyfikację w której zestaw wchodzą: Aprobata ITB, Atest PZH i Certyfikat Zgodności. Udzielamy pisemnej gwarancji na nasze artykuły aż 6 lat. Do każdego zakupionego szamba betonowego fachowy montaż darmowo. Wybierając naszą ofertę macie gwarancję najwyższej jakości wyrobu także wykonanych usług co najistotniejsze w niskiej cenie.


tel: 736-187-411

Witamy

Oferta

Transport i montaż

Galeria

Kontakt

Producent zbiorników z betonu

Szamba betonowe szamba od producenta WĘGLOBUD

Kontak
Biuro Obsługi Klienta

tel: 736-187-411

Dzaiałamy w więkoszści
Polskich miast.

Zapewniamy:

Wysoką jakość zbiorników
Niskie ceny
6 lat gwarancji
Montaż gratis
Długoletnie zadowolenie
Tani transport

Kup najlepsze

Szamba betonowe